Oferta | FIT-OUT

Wciąż zmieniający się rynek i potrzeby inwestorów sprawiają, że indywidualne zaprojektowane wnętrza spełniają oczekiwania dotyczące przestrzeni.

Nasze usługi i propozycja współpracy 
jest odpowiedzią na potrzeby realizacji idealnego miejsca. Nasza oferta fit-out 
to wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klienta.

Jesteśmy z Klientem na etapie projektowym, aranżacyjnym, technicznym i wykonawczym.

Dzięki własnej stolarni skracamy czas realizacji. Wytwarzamy elementy zabudowy sami, bez kolejek, bez ryzyka wzrostu budżetu inwestycji.

Wciąż zmieniający się rynek i potrzeby inwestorów sprawiają, że indywidualnie zaprojektowane wnętrza spełniają oczekiwania dotyczące przestrzeni.

Nasze usługi i propozycja współpracy jest odpowiedzią na potrzeby realizacji idealnego miejsca. Nasza oferta fit-out to wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Zapewniamy obsługę na wszystkich etapach, aby Klient mógł w pełni cieszyć się i korzystać ze swojego nowej przestrzeni.

Jesteśmy z Klientem na etapie projektowym, aranżacyjnym, technicznym i wykonawczym.

Dzięki własnej stolarni skracamy czas realizacji. Wytwarzamy elementy zabudowy sami, bez kolejek, bez ryzyka wzrostu budżetu inwestycji. Możemy zaproponować wykonanie dowolnie zaprojektowanych zabudów stolarskich, tak bardzo potrzebnych w codziennym życiu biura.

Współpracę możemy opierać na modelu design& build, lub open book.

W wybrany sposób wykonujemy powierzone prace w ustalonym terminie oraz budżecie. Oferta pod klucz prowadzi Klienta przez wszystkie etapy robót, wyposażenie powierzchni, aż po finalne wykończenie.

Fit-out to również ludzie.

Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, jak również nowe talenty w branży. Kreatywni, szukający rozwoju i realizacji ambitnych projektów pod okiem doświadczonych specjalistów. Taka mieszkanka doświadczenia i innowacyjnego spojrzenia, pozwala nowatorsko odpowiadać na potrzeby wciąż zmieniającego się rynku. Nasz nieustannie rozwijający się zespół czerpie z 20-letniego doświadczenia lidera branży.

Wykonujemy: prace ogólnobudowlane, instalacje elektryczne i teletechniczne, SAP, DSO, Automatyka iBMS, KD, CCTV, SSWIN, HVAC, WOD_KAN, Zabudowa meblowa i drzwiowa.