Oferta | Remonty

Remont to nowa aranżacja 
w istniejącym budynku. Wyremontowana przestrzeń może zawierać elementy nowoczesnego designu, lub elementy klasyki. Wszystko zależy od koncepcji klienta. 

Jesteśmy z Klientem na etapie projektowym, aranżacyjnym, technicznym i wykonawczym.

W przypadku wyboru usługi fit out przy remoncie, ważny jest czas. Wybór kompleksowej usługi pozwala oszacować termin realizacji i jej budżet.

Remont to nowa aranżacja w istniejącym budynku. Przestrzeń wymaga wykorzystania każdego metra w celu stworzenia najbardziej funkcjonalnego miejsca dla nowego użytkownika. Firma, która myśli o przeprowadzce musi dostosować przestrzeń do zespołu. Mamy rozwiązania, warto przejść z nami proces, ale zanim zaczniemy realizację – słuchamy potrzeb.

Wyremontowana przestrzeń może zawierać elementy nowoczesnego designu, lub elementy klasyki. Wszystko zależy od koncepcji klienta.

Zaprojektujemy i wykończymy przestrzeń w sposób tożsamy 
z oczekiwaniami.

W przypadku wyboru usługi fit out przy remoncie, ważny jest czas. Wybór kompleksowej usługi pozwala oszacować termin realizacji i jej budżet. Przeprowadzenie się z dotychczasowego miejsca do nowej przestrzeni przebiega płynnie i nie wpływa znacząco na zakłócenia w funkcjonowaniu i pracy z Klientami. Zespół cieszy się nowym miejscem, nowym „domem”.

Ważny jest również aspekt wizualny i funkcjonalny. Indywidualnie zaprojektowane przestrzenie mogą działać motywująco, inspirująco, lub pozytywnie wpływać na emocje użytkowników.

Indywidualnie zaprojektowane przestrzenie mogą działać motywująco, inspirująco, lub pozytywnie wpływać na emocje użytkowników.