Oferta | Stolarnia

Dobrze zaprojektowane rozwiązania stolarskie to nie tylko meble, 
ale elementy wyposażenia i designu. Dzięki własnej stolarni Re-Statera porusza się w usłudze fit out na wielu płaszczyznach. Podczas spotkań z klientem, obserwacji przestrzeni i aktywnemu słuchaniu, możemy zadbać o tak bardzo ważne elementy wyposażenia. Architekt wraz ze stolarzem realizują projekt, a nasi wykonawcy zajmują się montażem.

Meble ożywiają przestrzeń, stanowią nieodłączny element wizualny, ale również użytkowy.

Dobrze zaprojektowane i wykonane meble, sprawiają, że miejsce „żyje”. Pracownicy czują się dobrze, elementy wyposażenia wpływają pozytywnie na samopoczucie, komfort pracy i zdrowie.

Dobrze zaprojektowane rozwiązania stolarskie to nie tylko meble, ale elementy wyposażenia i designu. Dzięki własnej stolarni Re-Statera porusza się w usłudze fit out na wielu płaszczyznach. Podczas spotkań z klientem, obserwacji przestrzeni i aktywnemu słuchaniu, możemy zadbać o tak bardzo ważne elementy wyposażenia. Architekt wraz ze stolarzem realizują projekt, a nasi wykonawcy zajmują się montażem.

Meble ożywiają przestrzeń, stanowią nieodłączny element wizualny, ale również użytkowy.

Dobrze zaprojektowane i wykonane meble, sprawiają, 
że miejsce „żyje”. Pracownicy czują się dobrze, elementy wyposażenia wpływają pozytywnie na samopoczucie, komfort pracy i zdrowie. Wyremontowana przestrzeń może zawierać elementy nowoczesnego designu, lub elementy klasyki. Wszystko zależy od koncepcji klienta.

Czy wiesz, że realizujemy projekty dla firm z całej Polski? Realizujemy projekty na terenie całej Polski.

Rozmowa jest podstawą najlepszej współpracy. Skontaktuj się z nami!